Kozmos Podkast

Jediný podkast jediného komunitného, demokratického a fanúšikmi vlastneného futbalového klubu na Slovensku. Rozprávanie o futbale trochu inak, ako ste na rozprávanie o futbale zvyknutí. Bez magického pera.

Listen on:

  • Podbean App

Episodes

Tuesday May 25, 2021

Kozmický podcast je späť! Tentokrát sa vo vášnivej dišpute stretli Lasky, člen kapely Para, Vlado, člen skupiny Sátenové ruky, jeho syn Jonatán a ako moderátor opäť Šupo. Prebrerali sme futbal lokálny, zahraničný, fandenie a špeciálne fandenie Kozmosu, ktorého sú Lasky aj Vlado už neodmysliteľnou súčasťou.

Saturday Nov 21, 2020

Po dlhšej odmlke sa vám opäť hlási náš kozmický podkast. Tentokrát si za moderátorskú stoličku sadol náš Šupo, ktorý s Táňou prebral najdôležitejšie momenty futbalového ženstva a s Jurajom sa zase pozreli na najdlhšiu letnú prípravu v dejinách všetkých letných príprav.  

Sunday May 31, 2020

V ďalšej epizóde nášho podcastu si Viktor zavolal do štúdia ďalších dvoch spolumajiteľov FK Kozmos. S Dominikom a Zixom prebrali nielen ich prvé kontakty s futbalom, ale aj to ako vznikol názov klubu, či prečo sa Kozmos neskloňuje. Dozviete sa aj to, čo všetko je potrebné urobiť pred samotným zápasom.

Sunday May 10, 2020

FK Kozmos nie je len futbalové mužstvo. Neoddeliteľnou súčasťou komunity sú už od jej vzniku ženy. V druhom dieli podkastu budete počuť naše členky Júliu, Olíviu a Nykolu, ktoré Vám priblížia, čo pre ne futbal znamená a aké s ním majú doterajšie zážitky. 

Friday May 01, 2020

Vypočujte si prvú epizódu Kozmos podkastu, v ktorom vám Ďuro a Jožko povedia niečo o tom, aké je to byť počas zápasov Kozmosu na ihrisku alebo na trénerskej stoličke, čo pre nich Kozmos znamená ale aj to, čo sa podľa nich zmení na futbale kvôli koronakríze.

Copyright 2020 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20240320